Ga naar de inhoud
RRB Security
MenuSluiten

Camera bewaking kinderopvang: camera bewaking kinderdagverblijf, Dahua banner met PTZ-camera en spelende kinderen

Camera bewaking kinderopvang

Voldoen aan het vierogenprincipe d.m.v. camerabewaking

Camera bewaking kinderopvang: vier camerabeelden van speelruimtes met de labels Uiltjes, Apen, Schaapjes en Konijntjes

Wij zijn erg tevreden over installatie van het camerasysteem en de service. Bij het installeren van de camera’s werd er goed gekeken hoe de groep het beste en zo compleet mogelijk in beeld gebracht kon worden. Alles is netjes opgeleverd tegen een prijs die voor ons zeer schappelijk was, waardoor het plaatsen van camera’s voor ons ook een niet al te hoge kostenpost was. We hebben een jaar contract voor serviceonderhoud. Als er wat is wordt je direct geholpen. Zeer accurate en snelle service. Al met al zijn wij zeer content met de samenwerking.

Marie-Louise

Kinderdagverblijf De Speelboom in Rotterdam heeft gekozen voor camerabewaking, mede om makkelijker aan het vierogenprincipe te kunnen voldoen. Zie hier kranten artikelen

Metro Nieuwsartikel
Rijnmond Nieuwsartikel
Pressreader Nieuwsartikel

Door de vele schandalen in de kinderopvang is camerabewaking voor kinderdagverblijven ontzettend snel groot geworden. Mede door de kostenbesparing, maar vooral om ouders gerust te stellen. En wat blijkt, meer dan de helft (55%) van de ouders zou graag willen kunnen meekijken via camera’s om af en toe even naar hun kind te kunnen kijken.

Onorthodox? Misschien wel. Wij noemen het ‘met de tijd mee gaan’.

Overal vindt tegenwoordig camerabewaking / beveiliging plaats. Vooral door de afnemende prijs voor een camerasysteem hebben ook steeds meer particulieren een camerasysteem. Dieven slaan dan toch graag uw huis over en gaan naar de buren.

Oftewel, naast dat de ouders mee kunnen kijken heeft kinderopvang De Speelboom in Rotterdam ook meteen haar pand goed beveiligd. En naast al deze voordelen kunnen ze voortaan ook meteen zien wie nou steeds Max zijn koekjes op eet tijdens het rustuurtje.


Wij hebben hiervoor gebruik gemaakt van Mirasys, zodat ouders gemakkelijk op afstand kunnen meekijken met hun kinderen. Hierbij wordt ook rekening gehouden met de privacy van de kinderen door alleen de camera’s in de groep waar de kinderen in zijn geplaatst vrij te geven aan de ouders.

Door Middel van Mirasys Mobile Spotter (camerabewakingsapp op Android en IOS) kunnen de ouders meekijken met hun kinderen tijdens de uren dat de kinderen op het dagverblijf zijn.

Vierogenprincipe: Meer info